Aikataulu

Tapahtuman alustava aikataulu.

Perjantai 2.11.

20:00 Ovet auki konepaikkalaisille
21:00 Ovet auki hangaroundeille
22:30 Grand Opening
22:45 CS:GO – 5on5 ilmoittautuminen päättyy
23:00 CS:GO – 5on5 Karsinnat
23:15 IRL Rocket League (ilmoittautuminen paikan päällä)

Lauantai 3.11.

02:45 League of Legends - 5on5 ilmoittautuminen päättyy
03:00 League of Legends – 5on5 karsinnat
12:45 Overwatch 1on1 ilmoittautuminen päättyy
13:00 Overwatch 1on1 karsinnat
13:30 NLH 19
13:45 PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ilmoittautuminen päättyy
14:00 PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS karsinnat
16:00 FIFA 19
18:00 Overwatch - finaali BO3
19:00 CS:GO Semifinaalit
20:00 League of Legends - finaali BO3
23:00 CS:GO 5on5 - finaali BO3

Sunnuntai 4.11.

02.30 Palkintojenjako
03:00 Mato mato mato mato...
04.00 Weird shit
11:00 Sähköt ja verkko alas
12:00 Lamerfestin ovet suljetaan