Aikataulu

Tapahtuman alustava aikataulu.

Perjantai 27.10.

20:00 Ovet auki konepaikkalaisille
21:00 Ovet auki hangaroundeille
22:30 Grand Opening
22:45 CS:GO – 5on5 ilmoittautuminen päättyy
23:00 CS:GO – 5on5 Karsinnat
23:45 League of Legends – 5on5 ilmoittautuminen päättyy

Lauantai 28.10.

00:00 League of Legends – 5on5 karsinnat
00:00 FIFA 18
12:45 Overwatch 6on6 ilmoittautuminen päättyy
13:00 Overwatch 6on6 karsinnat
14:30 Hearthstone - ilmoittautuminen päättyy
15:00 Hearthstone - karsinnat
18:00 Super Smash Bros. For Nintendo Wii U 1on1
18:00 Overwatch - finaali BO3
19:00 CS:GO Semifinaalit
19:00 NHL 18
20:00 Rocket League
20:00 League of Legends - finaali BO3
23:00 CS:GO 5on5 - finaali BO3

Sunnuntai 29.10.

02.30 Palkintojenjako
03:00 Mutkamato ?on?
04.00 Weird shit
11:00 Sähköt ja verkko alas
12:00 Lamerfestin ovet suljetaan

Pidätämme oikeudet muutoksiin