Aikataulu

Tapahtuman alustava aikataulu.

Perjantai 28.10.

20:00 Ovet auki konepaikallisille
21:00 Ovet auki hangaroundeille
22:30 Grand Opening
22:45 CS:GO – 5on5 ilmoittautuminen päättyy
23:00 CS:GO – 5on5 Karsinnat

Lauantai 29.10.

00:00 FIFA 17
01:45 League of Legends – 5on5 ilmoittautuminen päättyy
02:00 League of Legends – 5on5 karsinnat
12:00 Magic: The Gathering Game Roomissa
12:00 CS:GO Semifinaalit
12:45 Overwatch - ilmoittautuminen päättyy
13:00 Overwatch - karsinnat
15:00 League of Legends Semifinaalit
16:15 Hearthstone - ilmoittautuminen päättyy
16:30 Hearthstone - karsinnat
18:00 Super Smash Bros. 2016 For Nintendo Wii U 1on1
18:00 League of Legends – finaali BO3
20:00 Rocket League
21:00 Overwatch - finaali BO3
23:00 CS:GO 5on5 - finaali BO3

Sunnuntai 30.10.

00:00 NHL 17
01:00 Hearthstone - finaali
02.30 Palkintojenjako
04.00 Weird shit
11:00 Sähköt ja verkko alas
12:00 Lamerfestin ovet suljetaan

Seuraava Edellinen

Pidätämme oikeudet muutoksiin